FÅTÖLJER SAMT FOTPALLAR, ett par, "Nonnamaria", Flexform, 2000-tal.
Helstoppade med tygklädsel. Pallarna med hjul, fåtöljerna med hjul på frambenen och handtag i ryggen. Sitthöjd ca 42, fåtöljernas höjd ca 85 cm vardera.
Smärre slitage, smuts.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.