FÅTÖLJER SAMT FOTPALLAR, ett par, "Nonnamaria", Flexform, 2000-tal.

Helstoppade med tygklädsel. Pallarna med hjul, fåtöljerna med hjul på frambenen och handtag i ryggen. Sitthöjd ca 42, fåtöljernas höjd ca 85 cm vardera.

Smärre slitage, smuts.

Utropspris
10 000 SEK