Konst Contemporary
1149610
Roger Metto
(Född 1964)

ROGER METTO, olja på duk, signerad och daterad -99 a tergo.

"Elefant mountain Texas". 40 x 80 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58

Slutpris
3 300
310
350
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
15 jun 14:32
3 300 SEK
15 jun 10:33
3 100 SEK
15 jun 3:30
2 900 SEK
15 jun 1:58
2 000 SEK