BO BESKOW, olja på duk, signerad Beskow.
Oljamålning av Bo Beskow. "Änglalek II". 1982. 104 x 116 cm.
Gott skick med viss krackelyr.
Prins Eugens Waldemarsudde "Bo Beskow". 13 jan - 17 mars 1996.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10