Konst Modern svensk konst
1150094
Hans Erik Eriksson
(1921-1997)

HANS ERIK ERIKSSON, olja på pannå, signerad.

I trädgården. 60 x 70 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T207

Galerie St Nicolaus, Stockholm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 350
127
143
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
15 jun 17:08
1 350 SEK
15 jun 16:14
1 250 SEK
15 jun 14:30
1 100 SEK
15 jun 13:23
650 SEK
15 jun 13:03
600 SEK