ARNE JACOBSEN golvlampa "Bellevue AJ-7", Arne Jacobsen & Tradition 2000-tal.

Stomme av lackerad metall och mässing, ställbar skärm, höjd ca 127 cm

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Obetydligt ytslitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    4 300
    411 EUR
    463 USD

    Budhistorik (14 bud)
    7A21 apr 22:084300SEK
    521 apr 22:084100SEK
    7A21 apr 22:083900SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes