ANNELI QVEFLANDER, blandteknik på skiva, signerad och daterad -83.

Blomma, 90 x 58,5 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

Auktionen avslutades:
CEST

Utropspris: 300 EUR

Slutpris

200
EUR
2 164 SEK
225 USD

Budhistorik (4 bud)
17 maj 6:14200EUR
Acceptpris på 200 EUR uppnåddes
17 maj 6:14150EUR
17 maj 6:13100EUR