STOLAR, 6 st, modell 77, Niels O. Møller, J.L. Møllers Møbelfabrik, Danmark 1950-1960-tal.

Svart skinnklädsel. Bär tillverkarens plakett. Bredd 50 cm, sitthöjd ca 44 cm, total höjd 77 cm

Smärre slitage. Skadad klädsel.

Utropspris
500 EUR