ERNST NORLIND, olja/blandteknik på papp-pannå, signerad och daterad 1912.
Skymning med rovfågel. 64 x 97 cm.
Fernissad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK