Fanerad med mahogny. Flyttbara hyllplan av glas. Tvådelat. Nedre del med lådor och skåpsdörrar. Stämplat Åfors Möbelfabrik. Bredd 81, djup 37, höjd 185 cm
Smärre slitage. helhetsintrycket är mycket gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.