JAN JOHANSSON, skulpturer 2 st signerade Orrefors glas 1900-talets slut
Signerade Orrefors 9024270 Jan Johansson, höjd 23,5 samt Orrefors 9031370 Jan Johansson, höjd 25 cm
Obetydligt ytslitage. Repor.
Gåva från Krångede AB till Sydkraft på deras 75-års-jubileum 1981.
EON, tidigare Sydkraft