Konst Grafik
1153262
Lars Jonsson
(Född 1952)

LARS JONSSON, färglitografi signerad och numrerad 91/310

Isbjörn, bildyta 54 x 80 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK