Konst Grafik
1153762
Theo Tobiasse
(1927-2012)

THEO TOBIASSE, MAPP med 4 färglitografier, signerade och numrerade 27/150.

"Les Amants de Venice". Bladstorlek, vardera 45 x 56 cm.

Något gulnade.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58

Utropspris
4 000 SEK