MATBORD, Skaraborgs Möbelindusti AB, Tibro, 1900-talets andra hälft.
Etikettmärkt "Skaraborgs Möbelindustri AB Tibro Sweden". Skriva fanerad med palisander. Med tre utfällbara skivor. Längd 180-360 cm. Bredd 100. Höjd 73-75 cm.
Slitage. Repor. Märken. Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.