Konst Grafik
1154195
Philip von Schantz
(1928-1998)

PHILIP VON SCHANTZ, färglitografi, signerad, daterad -78 och numrerad 37/155.

Näver. Bildstorlek 39 x 53 cm. Bladstorlek 50 x 63 cm.

Inga synliga skador. Oramad.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Slutpris
2 000
188
212
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
9 jun 15:45
2 000 SEK
9 jun 0:27
1 400 SEK
6 jun 7:50
1 200 SEK
4 jun 21:31
1 100 SEK
4 jun 18:36
850 SEK