PAULI BLOMSTEDT, SIDOBORD, Post Deco Collection, för Adelta 1980-tal.
Svartlackerat med förkromad metallstomme. Totallängd ca 134 cm, djup 40 cm, höjd 55,5 cm, totalhöjd 85 cm.
Inhandlad som andra sortering pga intryckta ben. Obetydligt slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10