Fanerat med ek. Dörrspeglar med pärlstavsdekor. Inredning med flyttbara hyllplan. Draghandtag av hamrat järn. Bredd 154, djup 47, höjd 156 cm Nyckel finns.
Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.