Fanerad med mahogny och med intarsiadekor. Inläggningar med blommor. Stenskiva. Fällbar skrivskiva med bakomliggande fack och lådinredning. Bredd 65, djup 47, höjd 136 cm Nyckel finns.
Trasig stenskiva. Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.