Konst Contemporary
1155829
Henrik Samuelsson
(Född 1960)

HENRIK SAMUELSSON, olja, blandteknik på duk, signerad och daterad a tergo 1991

"Pakt", 120 x 100 cm

Krackelyr. Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Christies mars 2014 lot nr 202

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
5 500
517
583
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
13 jun 17:59
5 500 SEK
13 jun 17:59
5 000 SEK
13 jun 14:07
4 000 SEK
10 jun 10:48
1 111 SEK
9 jun 20:54
550 SEK