MARC BRAZIER-JONES, stol, "Lyre Chair", signerad Marc Brazier-Jones och daterad 1989.
Skulptural stol av patinerat stål med titeln "Lyre Chair". Dekor av bland annat lyra, öppningsbar bok och palett. Stolen är utförd ochsigneradav Marc Brazier-Jones 1989. Sitthöjd 55, höjd 96 cm.
Gott skick.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.