FÅTÖLJ, 1900-talets slut.

FÅTÖLJ, 1900-talets slut.

Klädd och stoppad. Klädd i läder. Löstagbar sittplymå. Sida med fack. Sitthöjd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage. Hål i ryggen.

Klubbat pris
300
26
27
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
15 jul 2019 19:25
300 SEK