OSKARI PAATELA, olja på duk, signerad och daterad 1950.
Stilleben med cyklamen och äpplen. 43,5 x 50,5 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR