VITRINSKÅP, 1900-talets början.

Tvådelad. Vitmålad. Överdel med glasdörr. Framskjutande underdel med låda och skåpdörr. Längd 90 cm. Djup 56 cm. Höjd 224 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Senare målning.

Klubbat pris
1 200
105
109
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
22 jun 2019 17:58
1 200 SEK
22 jun 2019 17:45
1 100 SEK
16 jun 2019 15:14
1 000 SEK