Design Övrigt
1157338
Stig Lindberg
(1916-1982)

STIG LINDBERG, vaser, 2 stycken, "Grazia", Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

Vitglaserade med dekor av silver. Höjd 19,5-20 cm.

Slitage. Märken. Smärre dekorbortfall.

Utropspris
3 000 SEK