WIM BOSMA, olja på duk, signerad BOSMA och daterad -53.
Oljemålning med motiv av ormtjusare. Dubbelsignerade BOSMA -53 och BOSMA 54. À tergo påskrift Wim Bosma Studio 101 Stadhouderskade Amsterdam. 63 x 46 cm.
Krackelyr. Färgbortfall. Tryckskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK