1157364
CHAMPAGNEKYLARE, silver, Tyskland, tidigt 1900-tal.

Champagnekylare i silver stämplad Miller Ulm. Delvis godronnerad med lagerbård. Höjd 22,5 cm. Vikt 1000 gram.

Slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - L500
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
9 400
884
996
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
8
3 jun 13:37
9 400 SEK
10
3 jun 13:37
9 200 SEK
8
3 jun 13:36
9 000 SEK
10
3 jun 13:36
8 800 SEK
8
3 jun 13:35
8 600 SEK