Jakaranda, sits och rygg klädd i vitt skai/konstläder. Sitthöjd ca 41 cm.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. En ryggdyna med färgretuscher. Fläckar.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här