Väska i svart skinn med nitar och spännen av mässing. Ytterfack med dragkedja samt löstagbar axelrem. Tygfodrad med innerfack med dragkedja samt fickspegel. Märkt "BALENCIAGA PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 37 x 25 x 14 cm
Dustbag medföljer.
Smärre slitage.