1158583
Nandor Mikola
(1911-2006)

NANDOR MIKOLA, olja på träfiberskiva, signerad.

Gult sollandskap. 29,5 x 89,5 cm.

Smärre slitage.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Slutpris
510
5 425
575
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (15 bud)
13 jun 20:34
510 EUR
8
13 jun 20:34
490 EUR
13 jun 20:33
470 EUR
8
13 jun 20:33
450 EUR
13 jun 20:30
410 EUR