OVERGAARD & DYRMAN, stolar, ett par, "Wire", Danmark, 2000-tal.

Stolar designade av Jasper Overgaard och Christian Dyrman. Stomme av kromat stål, klädsel med brunt läder. Sitthöjd 47, höjd 79 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
25 000 SEK