Design Konstglas
1159003
Kjell Engman
(Född 1946)

KJELL ENGMAN, vas, glas, Kosta Boda, signerad och daterad 1992.

Vas av polykromt glas med dekor av ren. Vasen är formgiven av Kjell Engman och utförd av Kosta Boda 1992. Signerad Prov Kjell Engman Kost (sic!) Boda 1992. Höjd 31 cm.

Gott skick, repor undertill.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V13
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
94
106
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
14 jun 21:12
1 000 SEK