SPEGEL, Nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Bronserad och målad spegel med dekor av gips. 95 x 44 cm.

Renoverad och kompletterad, senare bronsering, målning och glas. Smärre skador, slitage och lagningar.

Klubbat pris
900
79
83
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
21 jul 2019 4:18
900 SEK
21 jul 2019 4:18
850 SEK
15 jul 2019 12:52
800 SEK