ARNE VODDER, 6 stolar och 2 karmstolar, Sibast Möbler, Danmark.
Teak. Stoppad rygg och sits klädda i svart läder. Sitthöjd c:a 44 cm. Karmarnas höjd c:a 64 cm.
Bruksslitage, smärre repor. Några stolar med senare läder.