1160196
TAKLAMPOR, ett par, Luce 350, Italien 1900-talets senare del.

Aluminium och keramik. Etikettmärkt 'artista visitatore associati'. Lampans höjd ca 32 cm, diameter 35 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Fläckar. Ej funktionstestad.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
300
29
32
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
10 jul 11:10
300 SEK