BØRGE MOGENSEN, stolar ett par 1950/60-tal.

Rygg och sits i läder. Stomme i ek. Rundade kopplade ben. Sitthöjd 41 cm.

Åldersrelaterat slitage. Torrsprickor på lädret. En läderrem med skada samt ett spänne saknas.

Utropspris
3 000 SEK