Konst Grafik
1160500
Ernst Billgren
(Född 1957)

ERNST BILLGREN, screentryck på duk, ur IKEA Art Event-serien, september 2006. Numrerad 403/1000.

"Besök hemma" ur Ikea Art Event-serien, 140 x 200 cm.

Smärre slitage.

Slutpris
5 700
536
604
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
13 jun 21:14
5 700 SEK
13 jun 21:14
5 500 SEK
13 jun 21:14
5 400 SEK
13 jun 19:10
5 200 SEK
13 jun 19:09
5 000 SEK