Design Möbler
1160507
BOKHYLLA, 1930-tal

Fanerad med bonad björk. Lådorna fanerade med palisander. Två ställbara hyllplan. Bredd 120 cm, djup 28 cm, höjd 92 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H149
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 10 timmar
1 130
106
120
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 230 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
25 jun 14:24
1 130 SEK