1161830
Veli Koljonen
(Född 1951)

VELI KOLJONEN, olja på duk, signerad och daterad -84.

"Kevään silmiä". 28 x 34,5 cm.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

180
1 915
203
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
16 jun 9:48
180 EUR
16 jun 9:45
140 EUR
16 jun 8:48
120 EUR
10 jun 22:59
50 EUR