VERA FERNGREN, kaffekanna, silver, GAB, Stockholm 1965.
En kaffekanna i silver av Vera Ferngren. Handtag av palisander. Totalvikt ca 718 g. Höjd 22 cm.
Smärre slitage. Repor.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här