Design Övrigt
1162451
BARBIERI & MARIANELLI, BORDSLAMPA, "Bikini" för Tronconi, Italien 1980-tal.

Ljusbeige lackerad metall. Arm och skärm med justerbar riktning, fot med tyngd. Märkt av tillverkaren. Höjd 67 cm.

Ej funktionstestad. Slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Slutpris
180
1 915
203
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (2 bud)
14 jun 19:37
180 EUR
9 jun 17:23
150 EUR