Konst Grafik
1163026
Jaakko Somersalo
(1916-1966)

JAAKKO SOMERSALO, träsnitt, signerad, numrerad 3/15.

Hamnvy, bildstorlek 37.5 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Slutpris
190
2 021
214
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (2 bud)
15 jun 20:17
190 EUR
12 jun 16:25
180 EUR