1163113
Manoucher Niazi
(Född 1936)
Blandteknik på duk, signerad och daterad  67

MANOUCHER NIAZI, Olja/blandteknik på duk, signerad och daterad -67.

Stilleben. 100 x 69 cm.

Smärre färgbortfall.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK