Design Möbler
1163688
JONAS LINDVALL, stolar, 6 st, "Oak", Skandiform, 2000-tal.

Skiktlimmad och formpressad ek. Sitthöjd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H5
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 900
275
310
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (15 bud)
17 jul 15:08
2 900 SEK
17 jul 14:28
2 700 SEK
17 jul 13:04
2 500 SEK
14 jul 11:26
2 300 SEK
14 jul 10:53
2 100 SEK