IVOR ABRAHAMS, 10 st, färgserigrafier, 1977, signerade och numrerade 149/250.
"Oxford Gardens". Bladstorlek 38 x 27 cm. Tryckt av Advanced Graphics, London, med deras blindstämpel. Utgiven av Bernard Jacobson Ltd, London.
Ej examinerade ur sina ramar.