1164243
Ferdinand Fagerlin
(1825-1907)

FERDINAND FAGERLIN, olja på pannå, ej signerad.

Den lilla hundvalpen. 47 x 57 cm.

Slutpris
4 400
417
470
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
1 jul 20:47
4 400 SEK
1 jul 20:20
4 200 SEK
1 jul 13:11
4 000 SEK
28 jun 17:36
3 200 SEK
25 jun 6:13
1 600 SEK