OKÄND KONSTNÄR 1800-TAL, ENGLAND, olja på duk, enligt uppgift a tergo utfört 1833.
"Mrs Wilks, 1833". 38 x 33 cm.
Krackelyr. Enligt uppgift a tergo varit hos konservator under 1950-talet.