1164612
BYRÅ MED VITRINSKÅP, 1900-talets början

Bonad björk. Fyra lådor med draghandtag av mässing. Vitrinskåp med glasade pardörrar, bakomliggande hyllplan. Bredd 103 cm, djup 45 cm, höjd 152 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Fanerskador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N5
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

300
28
32
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
13 jul 22:50
300 SEK