CARLO BATTAGLIA, olja på duk, signerad a tergo, 1976
"CADMUS III". 200 x 80 cm.
Smuts. Smärre fläckar. Krackelyr. Tryckskada.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
20 000 SEK