JIM DINE, offset, signerad och numrerad 18/400, daterad 1985.
The New Year's Tree I". Utgiven av AB Astra och Jim Dine tillsammans med Waddington Graphics, London och Pace Editions, Inc, New York. Bladstorlek c:a 89 x 64 cm.
Oramad.