SKÅP, Holland, Biedermeier, 1800-talets mitt.

Målat. Tudelat. Dörrpar med bakomliggande hyllplan och korkar. Underdel med fyra lådor. Fristående kolonner. Fotavslutningar med tassfötter. Bredd 157, djup 70, höjd 200 cm. Nyckel finns.

Torrsprickor. Maskstungen. Slitage.

550
49
51
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
9 aug 2019 23:26
550 SEK
9 aug 2019 10:22
500 SEK