SKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.

Målat skåp med en dörr och spegelglas. Invändigt med klädstång. En låda. Bredd 85, djup 47, höjd 185 cm. Nyckel finns.

Renoverat med senare målning, smärre slitage, torrsprickor.

Utropspris
3 000 SEK